HR-Rent Kozármisleny – Majosi SE 1-1 (1-0)

Vezette: Kakuk Sz. (Bereczki B., Molnár A.)

HR-Rent Kozármisleny: Ipacs – Ulakity (Horváth 80.), Horváth D., Kocsis, Turi – Berdó – Szabó D. (Kozics 62.), Kirchner, Juhász, Babinszky (Talabér 52.) – Hampuk

Majosi SE: Steinbach – Kovács G., Szeiler, Ledneczki, Bognár, Kugli – Petrovics (Tamás 66.), Simó, Kovács E., Hock – Pál

Vezetőedző: Tihanyvári László

Gólszerzők: Hampuk a 19. illetve Bognár 54. percben

Sárga lap: Berdó 7., Talabér 80. illetve Kovács G. 6. percben.

3. percben Kirchner ívelt kapu elé, ahol Babinszky érkezett és fejelt, sajnos kapu mellé.

5. percben Petrovics indította Pált, aki éles szögből lőtt, de Ipacs jól zárta a szöget és védett.

10. percben labdaejtés után Kirchner lőtte ki a jobb alsó sarkot, de a játékvezető érvénytelenítette a találatot, kirúgás következett.

16. percben Berdó szöglete után a hosszún Juhász érkezett és lőtt, de ez a lövés sem talált kaput.

18. percben Kirchner lőtt távolról, a vendég hálóőr fogta a lövést.

19. percben Kirchner indította Babinszkyt, aki Hampuknak passzolt, csatárunk elhúzta a kapus mellett és a kapuba gurított. 1-0.

27. percben Kovács E. lőtt távolról kapu fölé.

44. percben Hampuk vállalkozott távoli lövéssel, egy védőn lelassult a lövés, így Steinbach könnyen fogta.

A nagy hőség komolyan próbára tette mindkét csapat játékosait. Az első félidei kozármislenyi labdabirtoklási fölénnyel zajlott. Sajnos a betömörülő védelem ellen kevés gólhelyzetig jutottunk, a Majos a kapujától 30 méterre védekezett 10 emberrel, kevés terület maradt, és a hazai csapat játékába sok hiba csúszott.

49. percben Szabó D. jobb oldali beadása után Hampuk próbálta testtel kapuba juttatni a labdát, de Steinbach hárított.

54. percben egy visszaívelt labdát fejelt tovább Szeiler, Bognár elé került, aki Ipacs mellett a kapuba lőtt. 1-1.

56. percben Ulakity beadása után Juhász kapásból lőtt, de a kapus jó helyen állt, így hárított.

67. percben veszélyes távoli lövés, Simó lőtt kapu fölé.

68. percben egy kavarodás után került a labda Kirchner elé, aki nem találta el a labdát, így Kozicshoz került, de az ő próbálkozásába egy védő belelépett.

77. percben Talabér ugratta ki nagy labdával Kirchnert, aki elől az utolsó pillanatban egy becsúszó védő tisztázott.

78. percben Pál lövését hárította Ipacs.

83. percben Kozics lőtt távolról kapu mellé.

89. percben Hock cselezett befelé a bal szélről és lőtt, Ipacs bravúrral hárított, a hosszú alsó sarokból tornázta ki a labdát.

91. percben a kontra végén Petrovics lövése pattant meg Talabéren, így ismét Ipacsnak kellett az alsó sarokból kiszedni a labdát.

94. percben egy vendég kontra végén Bognár próbálta meg átemelni Ipacson a labdát, de kapusunk visszahátrálva lehúzta a labdát.

A mérkőzés előtt talán senki nem gondolta volna, hogy ezt az összecsapást a Kozármisleny nem nyeri meg! Lehet, hogy tudat alatt ez blokkolta a játékosok teljesítményét is, hiszen tudták, érezték, hogy jobb csapat a Misleny, mint a Majos.
Sikerült megszerezni a vezetést, a hétvégi összecsapáshoz hasonlóan megvolt a lehetőség, hogy lezárjuk a mérkőzést, de nem sikerült megszerezni az újabb gólt.
A foci pedig ezúttal (is) büntetett, az ellenfél egy rögzített szituáció után a semmiből egyenlített, ezáltal lelkesedéssel kompenzálták a képességbeli különbségeket és amíg a mislenyi labdarúgók görcsösen mentek előre, ők egyre inkább önbizalmat szereztek és a találkozó végén a győzelmet is megszerezhették volna.

Jelena Richárd: Nagyon enerváltan játszottunk! Nem így terveztük, hogy ezt hozzuk ki a mai mérkőzésből. Szégyellem magam a játékosok miatt, hogy ez jött ki belőle. Ki fogjuk elemezni a mérkőzést, megnézzük, hogy mi történt. Jelen pillanatban értetlenül állunk a történtek előtt. Azt gondolom, hogy a Majos előző két mérkőzésének az eredménye elaltatott bennünket, ez miatt máshogy álltak bele a játékosok a mérkőzésbe. Néhányan azt gondolták, hogy ez egy edzőmérkőzés lesz. A Majos talált egy gólt és az idő előrehaladtával belejött a mérkőzésbe, felhoztuk őket. Ezt a mérkőzést meg kellett volna nyernünk, nem szabad kibúvót keresni! Ezt a mérkőzést elrontottuk!

Tihanyvári László: Az első két mérkőzés nem úgy alakult, ahogy terveztük. Két évig dolgoztam Kozármislenyben, nagyon jó feltételek vannak itt, megmondom őszintén, nagyon féltem a mai összecsapástól. Az edzőmérkőzésen letakarítottak bennünket, ahogy kell 5-0-ra, ez miatt az 5-4-1-es felállást választottuk, megpróbáltunk egy zárt, mély védekezésből kontrázni. A mérkőzés összképe alapján rászolgáltunk az 1 pontra. Lehet, hogy labdabirtoklásban jobb volt a Misleny, Steinbachnak volt egy nagy védése, viszont a találkozó végén a Misleny kapusának volt 2 óriási hárítása és az a löbbölés a végén ha kicsit hosszabb… Nem vagyok telhetetlen, de ha valaki a mérkőzés az elején azt mondja, hogy ponttal megyünk innen el, akkor el sem jövök ide. A megye I és az NB III között óriási különbség van, ezt 1 hónap alatt nem lehet áthidalni. Amíg Mislenyben komoly, minőségi játékosok vannak, addig nekünk megyei tapasztalatunk van csak, sok játékosnak nincs NB III-as, megyei tapasztalata sem.