FTC II. – HR-Rent Kozármisleny 3-1 (0-1)

Vezette: Juhász D. (Nagy A., Sirokmán A.)

FTC II.: Mergl – Orosz, Molnár T., Iyinbor (Jones 46.), Arday – Csonka, Leandro – Hajdú (Szabó L. 85.), Katona (Szabó R. 80.), Pócsik (Redzic 63.) – Georgjevic (Ramadan 46.)

Edző: Szalai Áron

HR-Rent Kozármisleny: Ipacs – Horvát, Talabér, Horváth D., Kocsis (Fercsák 90.) – Fenyvesi, Berdó (Ulakity 80.) – Szabó D. (Csernik 67.), Kozics (Csomós 67.), Turi – Babinszky (Ángyán 90.)

Megbízott edző: Nagy Gábor

Gólszerzők: Katona 57., Ramadan 67 (11-esből), Redzic 79. illetve Berdó 5. percben.

Sárga lap: Horvát 36., Kocsis 62. percben.

Nem várt egyszerű feladat NB III-as labdarúgóinkra, hiszen tartalékos összeállításban a csoport egyik legjobb, ha nem a legjobb csapatához utaztunk idegenbe.

A HR-Rent Kozármisleny csapatából 5 sárgalapos eltiltás miatt hiányzott Füredi, míg sérülés miatt nem állt rendelkezésre: Hampuk, Juhász, Nagy E., Kirchner, Márkvárt – mondhatni a fél csapat hiányzott.

Az 5. percben Berdó végezhetett el sarokrúgást, melyet Kocsis megcsúsztatott majd egy védő még szintén hozzáért, de a gólt Berdó Máténak adta a játékvezető a hivatalos jegyzőkönyvben. 0-1.

A 17. percben jobb oldali hazai beadás után röviden fejeltük ki a labdát, a hazai támadó 12 méterről a felső lécet találta el.

A 18. percben 20 méterről Hajdú a jobb kapufát találta el. Ezekben a percekben nagy nyomás nehezedett a csapatunkra.

A 29. percben Leandro 22 méteres szabadrúgása találta el a kapufát, a kipattanóból érkező lövést Ipacs bravúrral hárította.

A 30. percben hazai szögletet követően, Leandro fejesét védte bravúrosan Ipacs.

Az 56. percben szöglet utáni kavarodás után 15 méterről Katona nagy erővel a léc alá bombázott. 1-1.

Az 59. percben szögletrúgást követően vezetett kontratámadás a Fradi, ziccerben kilepett a hazai támadó, de Ipacs bravúrral hárított.

A 60. percben Hajdú 18 méterről a felső kapufát találta el.

A 67. percben véleményes 11-est ítélt a játékvezető a FTC javára, melyet Ramadan értékesített. 2-1.

A 78. percben mélységi indítás után korábban a kozármislenyi utánpótlásban 3 évig nevelkedő Redzic Damir kapusunk mellett lőtt a hálóba. 3-1.

A 89. percben közel jártunk a gólhoz, Babinszky 3 ember mellett elvitte a labdát, majd Fenyvesihez passzolt, aki egy csel után 11méterről lőtt, de Mergl nagy védést bemutatva hárított.

Tartalékos csapatunk egy félidőn keresztül még vezetett, de a második félidőben a Ferencváros fölénk kerekedett és megérdemelt győzelmet aratott.

Nagy Gábor megbízott edzőnk így értékelt: Sikerült a találkozó elején gólt szereznünk, de ettől függetlenül az ellenfél dominált, főképp a kontráinkból voltak lehetőségeink. Az első félidőben a szerencse mellettünk volt, így 1-0-ás vezetésünkkel tudtunk fordulni. A szünetben átbeszéltük, hogy változtatnunk kell, többet kell birtokoljuk a labdát, hogy ne legyünk annyira nyomás alatt és ne legyen annyit a kapunk előtt a labda. Sajnos az ellenfél még tudott sebességet váltani és azt gondolom, hogy reális eredmény született. 3-1 után már többet volt nálunk a labda, próbálkoztunk, de az eredményen nem sikerült változtatnunk.