Vezette: Szommer A. (Topálszki Sz., Juhász L.)

HR-Rent Kozármisleny: Lékai – Horváth, Füredi (Gajág 54.), Turi – Kozics (Berdó 75.), Nagy E. (Beke 54.) – Szabó D., Kirchner, Vajda (Kónya 75.) – Tóth Z., Hampuk (Ulrich 85.)

Vezetőedző: Aczél Zoltán

Monor: Bozsó – Szabó Zs., Nagy T., Barthel, Markos, Kocsis (Hegedűs 69.) – Haragos, Juhász, Papp (Demcsák 88.), Rácz – Hulicsár

Vezetőedző: Kurucsai Milán

Gólszerzők: Vajda 4., Kirchner 33., Tóth Z. 60., illetve Hulicsár 26., 43., 73. percben

Sárga lap: Kocsis 31., Markos 73., Juhász 79. percben.

Az időjárás nem volt kegyes a zárófordulót illetően, a 2 napos esőzés, a hűvös, őszies időjárás nem volt éppen nézőcsalogató, ennek ellenére sokan kijöttek megünnepelni a BAJNOKCSAPATOT!

A Monor csapat labdarúgói díszsorfalat álltak és így tisztelegtek a bajnok HR-Rent Kozármislenynek!

A kezdőrúgást Kutyáncsánin Jevrem végezte el, klubunk 2007-es, első NB III-as bajnokcsapatának oszlopos tagja volt, majd a feljutás után 3 évig az NB II-es gárdát is erősítette, 70 bajnoki találkozón lépve pályára. Jelenleg öregfiúk-csapatunk tagjaként vív megyei bajnoki döntőt. Egyébként pedig a HR-Rent cégcsoport belföldi üzletágának vezetője, és a háttérben amiben csak tudja, segíti labdarúgóinkat, szívügyének tekinti a klubot!

A HR-Rent Kozármisleny utolsó alkalommal lépett pályára az NB III-ban, hiszen jövőre a másodosztály kihívásai várnak Kirchnerékre.

Jól indult a találkozó a HR-Rent Kozármisleny számára, korán sikerült vezetést szerezni.

A 4. percben Nagy E. indította a bal szélen Kirchnert, aki a hosszún érkező Szabónak ívelt, aki nem lőtt, hanem középre passzolt Vajdának, ő pedig közelről a bal felső sarokba rúgta a labdát. 1-0

A 7. percben Nagy T. adta el a labdát, amit Kirchner Tóthnak passzolt, akinek lövését Bozsó lábbal hárította.

A 11. percben Hulicsár kapott egy jó ütemű kiugratást és Lékaira vezette rá a labdát, lövését kapusunk bravúrral hárította. A kipattanót Rácz már nem tudta irányítani, így kapu mellé lőtt.

A 14. percben Tóth Z. lövését blokkolta Kocsis.

A 18. percben Hulicsár távoli lövését fogta Lékai.

A 23. percben szöglet után kifejelt labdát Szabó lőtt vissza a kapu elé, Hampuk megcsúsztatta, de kapu mellé ment a labda.

A 26. percben szöglet utáni kavarodás végén Hulicsár előtt maradt a labda, aki 10 méterről könnyedén lőtt a jobb alsó sarokba. 1-1.

A 33. percben Kirchner 18 méteres szabadrúgással lőtte ki a kapu jobb oldalát. 2-1.

A 34. percben Szabó cselezett a jobb szélen, majd lőtte laposan kapu elé a labdát, a hosszún érkező Kirchner lövését egy vendég védő blokkolta.

A 38. percben Vajda éles szögből lőtt, Papp térddel mentett szögletre.

A 43. percben eladtunk egy labdát saját térfelünkön, amellyel Haragos indult meg kapunk felé, éles szögből lőtt, ezt még Lékai hárította, de a kipattanót Hulicsár a kapuba lőtte. 2-2.

A 46. percben Kirchner passzolt középre a bal szélről Hampuknak, akinek lövését Bozsó hárította, a kipattanót pedig Tóth Z. lőtte kapu mellé.

Jól kezdett a Misleny, a helyzetek, lehetőségek megvoltak az ellenfél térfelén, kétszeri vezetett a csak, de ezúttal sebezhetőbb volt a védelem is, többször jutottak helyzetig az ellenfél támadói így 2-2-es eredménnyel zárult a játékrész. Ebben a nagyon hosszú sorozatban rendkívül nehéz fenntartani a koncentrációt a bajnokság végén, amikor már 5 hete bajnok a csapat. Viszont továbbra is ott lebegett a játékosok szeme előtt, hogy feltegyék az i-re a pontot és veretlenül legyenek bajnokok.

A 47. percben Szabó lőtt 16 méterről kapu fölé.

Az 51. percben Barthel szerzett labdát saját térfelén, majd a tizenhatoson belülre jutott, ahol védőink szerelni tudták mielőtt kapura lőtt volna.

Az 58. percben Hampuk lövését öklözte ki Bozsó.

A 60. percben Kirchner indította Turit a bal szélen, aki pontosan passzolt középre az érkező Tóthnak, aki közelről a kapuba vágta a labdát. 3-2.

A 65. percben bal oldalról érkező beadást mentett szögletre Szabó D. elől becsúszva Szabó Zs.

A 73. percben ismét labdát szerzett a Monor a félpályánál, amivel Hulicsárt ugratták ki, aki megszerezte harmadik gólját. 3-3.

A 77. percben Kirchner szöglete után Gajág fejelt kapu fölé.

A 81. percben egy újabb vendég kontra végén Hegedűs lövését hárította Lékai bravúrral.

A 84. percben Turi beadásáról centikkel maradt le Hampuk, így nagy gólhelyzet maradt ki.

A 92. percben Haragos szabadrúgása szállt kapu fölé.

Talán nem volt ember a stadionban, aki szomorkodott volna a 3-3-as döntetlen miatt! A Monor kiváló ellenfélnek bizonyult, felszívták magukat, Kirchnerék ugyan tették a dolgukat, megvoltak a szokásos helyzetek, lőttek 3 gólt, de ahogy a szezon során még egyszer sem ezúttal 3-at kapott a csapat.

A döntetlennel elérte a HR-Rent Kozármisleny, hogy veretlenül lett bajnok az NB III-as bajnokságok közül egyedüliként!

Aczél Zoltán együttese messze a legtöbb gólt szerezte a Közép csoportban (80-at) és a 38 meccsen kapott 23 gólja ugyancsak kimagaslóan a legkevesebb, így a +57-es gólarány is rendkívül imponáló!

A Közép csoport góllövőlistájának az élén Hampuk Ádám végzett 23 góllal, második helyen pedig a 21 gólos Kirchner Krisztián zárt!

FELEJTHETETLEN szezont produkáltak labdarúgóink! Büszkék vagyunk az egész éves teljesítményükre!

Gratulálunk valamennyi labdarúgónknak és a szakmai stáb tagjának, mindenkinek aki kivette a részét a sikerekből!

A mérkőzés lefújását követően ünnepélyes ceremóniára került sor, a bajnoki aranyérmeket és a serleget Bánki Erik országgyűlési képviselő, az MLSZ Elnökségi tagja illetve Dr. Hoppál Péter országgyűlési képviselő adta át, majd ezt követően kezdetét vette a fieszta!

Aczél Zoltán: Tavaly június óta eltelt 1 év, nagyon boldog vagyok! Nagyon boldog vagyok, hogy ide kerültem és nagyon – nagyon boldog vagyok, hogy ilyen játékosokkal, ilyen emberekkel – mind szakmailag, mind emberileg – dolgozhattam együtt. Elképesztő évet csináltak, olyan kohéziót alkottak, olyan rendesen dolgoztak, annyira bennük volt az alázat, az akarat, hogy nehéz szavakat találni. Az ember az egekig akarja őket dicsérni, csodálatos emberek, csodálatosak voltak szakmailag, nagyon nagy dolog, hogy a 38 mérkőzést veretlenül vívták meg! Boldog vagyok! Köszönöm a klubnak hogy ide kerülhettem, köszönöm a stábtagjaimnak a munkát, hogy egy ilyen évet élhettünk át együtt! Az én szívemnek és lelkemnek is nagyot sokat segít!