Vezette: Szommer A. (Juhász L, Verbászi P. B.)

HR-Rent Kozármisleny: Somogyi – Kónya, Horváth, Füredi, Turi (Kocsis 55.) – Nagy E. (Fenyvesi 71.) – Vajda, Kozics (Berdó 55.), Kirchner, Szabó (Csomós 61.) – Csernik (Hampuk 61.)

ESMTK: Menczeles – Tóbiás (Dankó 78.), Lipcsei, Túri, Nagy M. – Slezák, Kovács B. – Kozma (Horváth R. 78.), Soós, Kovács D. – Járvás (Lázár 46.)

Vezetőedző: Turi Zoltán

Gólszerzők: Turi D. (öngól) 11., Kozics 16, 17., Vajda 46., Hampuk 68. percben

Sárga lap: Fenyvesi 80. illetve Kovács D. 35., Tóbiás 76., Nagy M. 91. percben

Az 5. percben Vajda lőtt távolról, a labda éppen Menczeles előtt pattant meg, így a hálóőr fejjel mentett.

A 11. percben Vajda ugratta ki leshatáron Cserniket, aki elhúzta a kapus mellett és éles szögből lőtt, Túri becsúszva próbált menteni, de már nem tudott. 1-0! A játékvezető a találatot öngólnak minősítette.

A 14. percben Szabó passzolt Kozicsnak, aki lefordult a védőjéről és lőtt, de a védő blokkolta.

A 16. percben növeltük az előnyünket, Vajda ment el a jobb szélen és passzolt középre az ismét jól érkező Kozicsnak, aki a léc alá vágta a labdát. 2-0!

A 17. percben egy beadás után a védőkről Kozics elé került a labda, aki tolt rajta egyet és nagy erővel kirúgta a bal alsó sarkot. 3-0!

A 27. percben Csernik okozott kellemetlenséget a vendég védőknek, akik végül szögletre tisztáztak támadónk elől.

A 30. percben Kozma lőtt távolról kapunk fölé.

A 32. percben jobb oldali beadás után Járvás fejese Füredi hátáról visszapattant a vendég játékos elé, aki lőtt, de Somogyi hárított.

A 37. percben Csernik lőtt távolról kapu mellé.

A 41. percben Somogyi fogta Kovács D. lövését.

A 43. percben Kozics beadása centikkel ment el Kirchner előtt és a hosszún Turi elé került, aki beadta és Csernik fejelt kapu fölé.

Impozáns támadójátékkal rukkolt ki csapatunk a mérkőzés elején, melynek eredményeképpen a 17. percben már 3 gólos volt mislenyi előny. Ezt követően sem állt le csapatunk és egy kis időnek kellett eltelnie mire az ESMTK labdarúgói feléledtek a gyorsan bekapott 3 gól okozta „sokkból”. Élvezetes 1. félidő után 3-0-ás Kozármisleny előnnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A lehető legjobban folytatódott a második félidő, 1 perc eltelte után növeltük előnyünket, a 47. perc elején Vajda kapott labdát a jobb szélen, okosan gurított el a kiérkező vendég kapus mellett a hálóba lőtt. 4-0!

Ugyancsak a 47. percben, a 11-es ponton mentett nagyot Kozics, aki Slezák elől rúgta el a labdát.

A 63. percben Kovács D. ment el a jobb szélen és cselezte be magát a büntető területen belülre, majd a labda Soós elé pattant, aki kapásból lőtt, Somogyi kiütötte.

A 64. percben Kirchner szerzett labdát a félpályánál és passzolt a bal szélről érkező Csomósnak, aki a kapusra vezette, de les miatt a játékvezető megállította az akciót.

A 66. percben Hampuk passzolt Kirchnernek, aki cselezett a 16-on belül, a kapus ütötte le a labdát a lábáról, de azt még Kirchner megszerezte és kapura emelte, de ezt is hárította Menczeles.

A 67. percben Kirchner kényszerítőzőtt Vajdával, amelynek végén a kapussal állt csak szemben, de önzetlenül lepasszolta Hampuknak, aki az üres kapuba gurította a labdát. 5-0!

A 73. percben Lázár jobb oldali beadásáról Soós maradt le centikkel.

A 74. percben ellentámadás végén Kirchner lövését Kovács B. blokkolta.

A 78. percben Kirchner passzolt Vajda elé, aki éles szögből a hosszú sarkot vette célba, de a labda centikkel elment a kapu mellett.

A 86. percben gyorsan elvégzett bedobás után Kirchner vitte kapura a labdát, lövését védte Menczeles.

A 87. percben bal oldali szabadrúgást íveltek kapunk elé, Lázár fejelte kapu mellé.

Öröm volt nézni a csapat játékát, egy igazi közönségszórakoztató mérkőzésen sikerült magabiztos győzelmet aratni. A 6 perc alatt szerzett 3 gól meghatározta a mérkőzés további alakulását, de helyenként láthattuk, hogy az ESMTK is képes a jó focira, törekedtek a játékra, nagyarányú győzelmünk értékét éppen ez növeli, hogy egy jó játékerőt képviselő csapat ellen sikerült nagyon meggyőző játékot bemutatni! Győzelmünk ilyen arányban is teljesen megérdemelt!

Gratulálunk a győzelemhez! Szép volt fiúk!

Kovács Zoltán: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést és így utólag nézve 17 perc alatt el is döntöttük a 3 pont sorsát. Gyorsak, dinamikusak voltunk, úgy gondolom, hogy ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Van egy kis hiányérzetem a mérkőzés végén kimaradt lehetőségek miatt, de a csapat mindent megtett a győzelemért, csak gratulálni tudok a játékosoknak!

Turi Zoltán: Teljesen megérdemelt győzelmet aratott a Kozármisleny, nem voltunk velük egy súlycsoportban. Sajnos a tavaszunk nem sikerült jól, sok gonddal küzdünk és sok a sérült játékos a csapatban.