A nyári felkészülést csapatunkkal kezdte meg korábbi labdarúgónk, aki a siófoki edzőmérkőzésen már pályára is lépett együttesünkben.

A 27 éves labdarúgó az NB II-ből történő kiesésünk után, 2017 nyarán távozott Tiszakécskére, ahol előbb NB III-as bajnoki címet ünnepelhetett, majd 2 évig az NB II-ben szerepelt, a csonka évadban éppen kieső helyen álltak, amikor lefújták a bajnokságot.

Krisztián, 2,5 évig volt már a Kozármisleny csapatának labdarúgója, első félévében NB III-as ezüstéremig, majd a következő évben NB III-as bajnoki címig jutott, majd az NB II-ben szerepelt.

Tagja volt az NB III-ban és a Magyar Kupában is menetelő csapatunknak. A feljutást követően pedig 1 évig az NB II-ben is a Misleny alapembere volt, 33 NB II-es bajnoki mérkőzésen jutott szóhoz ekkor a másodosztályban.

A rutinosnak számító labdarúgó eddig 109-szer lépett pályára az NB II-ben, melyeken 10 gólt szerzett, eközben kétszer nyert már NB III-as bajnoki címet, így tapasztalataival, tudásával nagy segítsége lehet csapatunknak.

Kirchner Krisztián így nyilatkozott a visszatérésével kapcsolatban amikor érzéseiről, céljairól kérdeztük:

Nagyon jó érzésekkel jöttem vissza Mislenybe! Sajnos az NB II-ből való kiesésünk rossz emlék, de előtte a feljutást és a Magyar Kupa-menetelést sosem fogja elfelejteni egy Misleny-szurkoló, és mi játékosok sem! Vannak még céljaim a futballban, szeretnék még magasabb osztályban játszani, remélem ezt Misleny-mezben sikerül ismét megvalósítani. Úgy látom, nagyon sokat fejlődött a klub, aminek nagyon örülök és a csapat is biztatóan formálódik. Szeretnék egy nagyon jó kis közösséghez tartozni ismét, mint 3 éve – ezzel sosem volt baj Mislenyben! És persze szeretnék minél előrébb végezni a tabellán! Hajrá, Kozármisleny! – zárta gondolatait visszatérő labdarúgónk!

Köszöntünk ismét Kozármislenyben, Kirci!