Érd VSE – HR-Rent Kozármisleny 1-1 (1-1)

Érd

HR-Rent Kozármisleny: Bedő – Rácz, Koronics, Karácsony, Hinze (Pataki) – Tallósi – Almási, Varga, Szabó V. (Sömenek), Kárpáti (Nagy M) – Pánovics

Vezetőedző: Sütő Szabolcs

Gólszerzők: Kárpáti

Sütő Szabolcs: Mondhatni jól kezdtük a mérkőzést, az első perctől kezdve beszorítottuk a hazai csapatot. Sajnos 15 perc alatt 3 db 100%-os ziccert is rontottunk, ami sokba került. A félidő közepére kiegyenlítődtek az erőviszonyok, de a hajrában mégis vezetést szereztünk egy tudatos, de szerencsés gólnak köszönhetően. A megszerzett előnyt sajnálatos módon két percig sem tudtuk megőrizni, hiszen a semmiből egyenlített az ellenfél. Itt muszáj megjegyeznem, hogy a mérkőzés asszisztens játékvezetők nélkül zajlott, ami nehéz helyzetbe hozta a játékvezetőt, aki többször döntő szituációban a mi kárunkra tévedett. Az ellenfél gólját kb. 3-4 méteres les szituáció előzte meg! A második félidőben mindkét csapat keményen küzdött, talán mi álltunk közelebb a győzelemhez, de inkább meddő mezőnyfölény volt, mint sem helyzetek sokasága. A játék helyenként akadozott, de küzdeni tudásból és akaratból ismét jelesre vizsgáztak a srácok! Így összességében értékes egy ponttal gazdagodtunk, még ha győzni is mentünk riválisunkhoz.