Kozármisleny

HR-Rent Kozármisleny: Bedő (Oláh) – Rácz (Kövesdi), Koronics, Karácsony, Hinze (Czirkó) –Tallósi, Pataki (Nagy) – Horváth (Sömenek), Szabó V, Kárpáti (Pavlovics) – Pánovics (Bősze)

Vezetőedző: Sütő Szabolcs

Gólszerzők: Szabó (3), Pánovics (2), Rácz, Bősze, Sömenek

Sütő Szabolcs: Jó felfogásban lépett pályára a csapat és szerencsére az első pillanattól kezdve magához ragadta a kezdeményezést, melynek eredményeként egy szép egyéni akció végén már a 2. percben vezetéshez jutottunk, ami láthatóan megnyugtatta a csapatot. Az egész első félidőben sok helyzetet sikerült kidolgozni, melynek eredményeként 4 gólos előnnyel mentünk szünetre. Féltem, hogy a második félidőben a magabiztos vezetés birtokában vissza fogunk esni, de szerencsére nem így lett. A csapat az első félidőhöz hasonlóan végig uralta a mérkőzést, jelentős labdabirtoklási fölényben volt, és számos helyzetet dolgozott ki, a védelem pedig stabil alapokon állt. A végeredmény 8-0 lett. Ami szintén jó képet festett a csapatról, hogy a csereként pályára lépők is hozzátették a magukét, nem volt észrevehető a változás a több változtatás ellenére sem. Gratulálok a csapatnak!