Gyirmót FC Győr – HR-Rent Kozármisleny 2-0 (1-0)

Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Győr, 250 néző

Vezette: Nazsa T. Tartalék játékvezető: Horváth T. Asszisztensek: Huszár B., Tőkés R.

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi – Szegi, Polgár, Hajdú, Nahirnij – Kovács D., Madarász – Soltész (Kicsun 62.), Kovács M. (Berki 81.), Medgyes (Erdei 92.) – Simon A. (Pethő 62.)

Vezetőedző: Csertői Aurél

HR-Rent Kozármisleny: Lékai – Gajág, Várkonyi, Füredi – Beke, Kosznovszky, Tölgyesi, Vajda, Turi – Gránicz, Kotroczó

Vezetőedző: Szekeres Zoltán

Gólszerzők: Szegi 17., Berki 92. percben.

Sárga lap: Madarász 77., Nahirnij 78. percben.

Letöltötte eltiltását Füredi, Gajág és Tölgyesi, így a múlt hetihez képest bővebb keret állt Szekeres Zoltán vezetőedzőnk rendelkezésére.

Aktívan kezdte a mérkőzés elejét a Gyirmót, a 9. percben Szegi beadására jól érkezett Simon A., de a labda végül Lékai kezében kötött ki.

A 12. percben Soltész lépett be két védőnk közé, de Lékai felszedte előle a labdát.

A 16. percben bal oldalról elvégzett hazai szögletrúgás érkezett a rövid kapufa mellé, de Lékai résen volt.

A 17. percben újabb szögletet követően Szegi érkezett középen és tisztán fejelt a kapunkba. 1-0.

A vezetése birtokában a Gyirmót nem erőltette annyira a támadásokat, inkább a szervezett védekezés mellett tették le voksukat.

A 33, percben mégis egy mislenyi kontratámadás okozott zavart, Kotroczó lépett ki a védők között és meghúzta a bal szélen, majd középre centerezett, de ott nem volt érkező.

A bekapott gól után nem kaptak játékosaink olyan agresszív védekezést, sem letámadást, így jobban tudtuk szövögetni a támadásokat.

A 46. percben Beke 18 méterről ballal lőtt kapu fölé.

Az 55. percben Beke élesen keresztbe lőtte a labdát a hazai kapu előtt, de a hosszún érkező Turinak pontatlan volt az átadás.

A találkozó hátralévő fél órájában nagyjából végig ugyanaz történt a pályán. A HR-Rent Kozármisleny labdát birtokolt, de nem tudta feltörni a Gyirmót védekezését.

A 92. percben egy hazai kontratámadás végén Berki lőtt Lékai kapujába és alakította ki a végeredményt. 2-0.

Csertői Aurél: Tudtuk, hogy a Kozármisleny egy sokat futó és passzoló csapat, szerencsére ez eredményben nem mutatkozott meg. Hamarabb el kellett volna döntenünk a mérkőzést.

Szekeres Zoltán: Az első félidővel elégedetlen voltam, így a szünetben átbeszéltük hibáinkat, amit a gól kivételével meg is tudtunk valósítani.